Dnia 3 czerwca 2018r na terenie Orlika w Wysokiej odbył się ,,IV Rodzinny Festiwal Sportu i Zabawy”. Organizatorem imprezy byli Animatorzy Orlika, Ośrodek Upowszechniania Kultury  w Wysokiej oraz Stowarzyszenie Aktywni dla Miasta i Gminy Wysoka.

Tego dnia na wszystkich mieszkańców gminy Wysoka czekało moc atrakcji. Młodsi widzowie rozwijali swoje umiejętności lekkoatletyczne na małym boisku, biorąc udział w przeróżnych konkurencjach sportowych zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Oprócz tego dla maluszków przewidziano malowanie twarzy czy też zaplatanie warkoczyków. Najpoważniejszemu wyzwaniu musiały sprostać rodziny, które zgłosiły chęć uczestnictwa w ,,IV Rodzinnym Festiwalu Sportu i Zabawy”.

W tym roku gościliśmy 10 drużyn, składających się z wnuczka, rodzica oraz dziadka. Te trzypokoleniowe rodziny z ogromnym zaangażowaniem oraz niesamowitym poczuciem humoru zmagały się w kilku konkurencjach takich, jak: strzały do braki, skok Małysza, tor przeszkód, rzut balonem wodnym, bieg płetwonurków oraz w konkursie o nazwie ,,wielcy sportowcy”. Dla wszystkich drużyn organizatorzy ufundowali cenne nagrody.

Dodatkowymi atrakcjami towarzyszącymi były pokazy walki i samoobrony słuchaczy Szkoły Policji w Pile oraz pokaz wyszkolenia psów policyjnych KPP Piła. Nie zabrakło także pokazu pierwszej pomocy medycznej z resuscytacją i fantomem.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim sponsorom tej imprezy, a uczestnikom za przybycie. Do zobaczenia za rok!

« 1 z 10 »