– Ferie 2020r.

 

ZIMOWE ATRAKCJE Z OUK

 

Ferie zimowe za nami. Mimo, że zimowa aura nie przyniosła wymarzonego śniegu to i tak dzieci miały możliwość spędzić swój wolny czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Niektórzy wyjeżdżali z rodzicami w góry w poszukiwaniu białego puchu, inni na obozy narciarskie, dla jeszcze innych był to czas wyjazdów do znajomych. Były także takie osoby, które nie miały możliwości wyjazdu. Otóż dla tych, którzy pozostali w domach Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej przygotował moc niespodzianek.

W zależności od zainteresowań i upodobań młodzi uczestnicy próbowali swych sił w przeróżnych turniejach gier planszowych. Nie brakowało także twórczych zajęć plastycznych, gdzie tematem przewodnim był śnieg.

W drugim tygodniu ferii nasi milusińscy uczestniczyli w balu karnawałowym w Pokusie, gdzie wybieraliśmy króla i królową balu oraz najlepsze przebranie i super tancerza. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach, podczas których nagradzane były drobnymi, słodkimi upominkami.

Zwieńczeniem zimowych atrakcji było niezapominane widowisko na rynku w Wysokiej składające się z przesympatycznego występu klauna cyrkowca oraz pokazu ognia z efektami pirotechnicznymi, a wszystko to w wykonaniu grupy Mimezis Art- Artystów do zadań specjalnych z Bydgoszczy.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznej ,, Feriadzie” serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

Back to top