Dnia 14 lipca 2018r w Wysokiej na boisku przy ul.  Kościuszki odbyła się kolejna Muzyczna Wędrówka. Organizatorem imprezy był Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej. Bogaty program artystyczny oraz wspaniała pogoda sprawiły ze wszyscy dobrze się bawili.

Wspólne biesiadowanie rozpoczęliśmy o godz. 1700 programem wokalno-interaktywnym dla najmłodszych w wykonaniu zespołu ,,Maskotki” z Bydgoszczy. Oprócz specjalnego bloku zabaw z zespołem, któremu towarzyszyła Królewna Śnieżka na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji w postaci dmuchanych zamków, malowanie twarzy oraz niezapomniana, fantastyczna eksplozja kolorów.

Oprawę muzyczną i wokalną imprezy zapewnił między innymi zespół Megger Band, który podczas swego koncertu przypomniał i przybliżył zgromadzonej publiczności najlepszych artystów muzyki rockowej, światowej i polskiej począwszy od lat 70 do dnia dzisiejszego. Tego dnia usłyszeliśmy zespoły, takie jak: Perfect, Deep Purple, Procol Harum czy też AC/DC itp.

Z kolei skoczne przeboje muzyki disco polo w wykonaniu Błażeja Draba  na dobre rozbawiły widzów, podrywając ich do tańca i praktycznie nie było chwili wytchnienia. Jedynie słodkie i aromatyczne zapachy przepysznej kiełbaski z grilla zdołały przerwać na chwilę zabawę.

Oczywiście podczas imprezy nie mogło zabraknąć zespołu San Sebastian, którego występ mocno ściskał serca słuchających no i oczywiście tańczących na parkiecie.

Jak się okazało integracja jest potrzebna, gdyż zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a prowadziła ją DJ- Zbyszek Troczyński.

Biesiada została dofinansowana przez Powiat Pilski.

« 1 z 2 »