– Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

    W poniedziałek 09.03.2020r w Szkole Podstawowej im. Wacława Popiela w Mościskach oraz w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czajczu  odbyło się spotkanie autorskie, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna w Wysokiej.

Gościem niezwykłego spotkania była pani Elżbieta Bednarczyk –pisarka, autorka książek dla dzieci i dorosłych, która na co dzień mieszka w Australii. Pani Elżbieta to kobieta o przeróżnych zainteresowaniach i zamiłowaniach od pisarstwa oraz tańca po aktorstwo.

Autorka znana jest głównie z utworów takich jak: ,,Kłótnia w tornistrze”, ,,Nocne rozmowy” czy ,,Chciwy niedźwiadek”. Pani Elżbieta spotkania rozpoczęła od dyskusji na temat relacji międzyludzkich a także otaczającej nas przyrody. Następnie nasz gość zaprezentował się jako autorka wierszowanej bajki ,,Kłótnia w tornistrze”, recytując jej fragment. Ciekawym punktem spotkań było także zaprezentowanie pokazu multimedialnego przedstawiającego Australię. Ponadto pani Elżbieta wykonała również przed zgromadzoną publicznością  taniec cygański, który wywołał u dzieci wielkie zainteresowanie.

Back to top